Informace

INFORMACE nad zlato …

Svět už je takový, smiřme se s tím. Buď Vy a nebo někdo jiný, si je chrání, nebo získává a dobře ví proč.

Snaha získat konkurenční informace – data, je dnes běžnou záležitostí.

Záznam odposlechu - schůzky

Záznam odposlechu - schůzky

Tato činnost nemusí být už ani tolik nákladná a výsledky předčí většinou mnohonásobně původní očekávání. Dnes je celý život o datech, která svěřujeme různým elektronickým pomocníkům, telefonům, počítačům, ale také přístupovým systémům, kamerovým systémům, elektronickým zabezpečovacím systémům.

Mluvíme o důvěrných věcech doma, v kancelářích i ve vozidlech. Nemusí se vždy jednat jen o firemní tajemství, velmi často zasahuje elektronický monitoring do intimního soukromí.

Útočník, který odposlechové prostředky použije pak zná vše, dá se říci, že má najednou i dost případných kompromitujících materiálů, s kterými se často velmi dobře pracuje, ve snaze dosáhnout určeného cíle.

Naopak důsledná ochrana dat  z Vašeho pracoviště, či Vašeho soukromí, zamezí velkým osobním, nebo obchodním ztrátám.

Domluvte si konzultaci, co pro Vás můžeme udělat. Příště už můžete být o krok vpřed …

Rychlý rozvoj moderní komunikační, lokalizační, monitorovací a záznamové video+audio techniky, umožňuje nejen státnímu, ale nyní i obchodnímu a civilnímu sektoru disponovat důvěrnými informacemi, které jsou získávány za použití speciálních odposlechových a monitorovacích technických prostředků.

Radiomikrofon, tzv. štěnice, vysílá odposlech radiovou cestou, pracuje na malou baterii.

Radiomikrofon, tzv. štěnice, vysílá odposlech radiovou cestou, pracuje na malou baterii.

Jedná se tedy zejména o prostorový odposlech, vidomonitoring s využitím skrytých kamer, odposlechy telefonů, použití skrytě nainstalovaných programů do počítačů i mobilních telefonů.

Minikamera s mikrofonem a bezdrátovým přenosem

Minikamera s mikrofonem a bezdrátovým přenosem. Objektiv je 1 mm, skrýt se dá téměř všude.

Každý z nás už jistě někdy viděl záznamy ze skryté kamery, které změnily mnohé životy… Možná jste někdy viděli i dokumenty, které nikdy neměly opustit vyhrazený prostor a najednou jsou k dispozici milionům televizních diváků v investigativní zajímavé reportáži …

Často je využito i fyzického sledování objektu a osoby. Tajné získávání informací z osobních počítačů, notebooků, tabletů a monitorování přenosu informací po počítačových sítích je v současné době pravděpodobně nejúčinnějším zdrojem informací. Špionážní programy využívají pro svou efektivní instalaci a činnost slabosti používaných systému, jejich nedostatečné zabezpečení i neopatrnost uživatele. Monitorovaná data z počítačů i odposlechy přenosu dat po sítích jsou nejžádanější.

Tato technika použita proti Vám, může znamenat jasný konec.

Využitá naopak ve Váš prospěch, podá opravdu vyčerpávající informace ze zájmové oblasti a tím vždy zajistí objektivní a pravdivou informaci. Pomůže tak úspěšné řešit tíživé otázky, nejen firemní, pracovní, ale samozřejmě i soukromé, ty nejbolestnější. Použití speciální techniky, programů a služeb, zamezí velmi rychle a efektivně obchodním i osobním ztrátám a rozkryje machinace, které Vás mohou vážně poškozovat, ne-li přímo likvidovat.

Každý má právo na svoji ochranu, před jakýmikoliv útoky. Ale také právo na pravdu …

Snad zatím nevíte, zda právě Vy nějakou takovou službu, či techniku potřebujete. Zkuste si v klidu přečíst naše příklady z běžného života, prostě: PŘÍKLADY Z PRAXE

Co pro Vás můžeme udělat?

Chráníme tajemství!

Naší hlavní náplní je: „Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků„, zejména v oblasti odposlechu, odhalování odposlechu, skrytých kamer, skrytých monitorovacích zařízení a monitorovacích programů.
V tomto smyslu Vám poradíme, jak se ochránit proti monitoringu a úniku informací z Vašeho osobního i firemního soukromí a provedeme dle potřeby veškerá potřebná měření, na jejichž základě bude možné provést vhodná opatření.
Technická zabezpečovací zařízení  a speciální programy chrání Váš svět před nechtěnými návštěvníky a to nejen v reálném světě, ale i v oblasti IT.

Zajistíme pro Vás zřejmě vše, co potřebujete. Přehled nabízených služeb a techniky naleznete v odkazu: KATALOG. Všechny ceny zde uvedené jsou bez DPH.

V případě, že zde nenajdete to, co právě v této zájmové oblasti potřebujete, nebojte se zavolat a domluvit schůzku, najdeme pro Vás nejvhodnější řešení. Chápeme i to, že „včera bylo pozdě …“

U nás také vždy pohodlně zaparkujete. Mapu i s fotografií objektu, kde je naše kancelář, naleznete na stránce: KONTAKTY

Řešíme veškeré požadavky související s výše uvedenou problematikou. Respektujeme vždy individuální přání klienta. Nezajímá nás rozhodně kdo jste a proč to potřebujete, nepřekvapíte nás svým, třeba i velmi neobvyklým požadavkem. Nezkoumáme motivy, které Vás k nám přivádějí, nebudeme se divit, nebudeme se nikomu zpovídat … Jsme tu pro Vás.

Napadají Vás otázky, jak to může být s odposlechem??? Přečtěte si zajímavé převzaté články v odkazu: ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY O ODPOSLECHU

Informace o společnosti GOLDSILVER s.r.o.
Jsme ryze soukromá společnost, nejsme na nikom závislí, nečerpáme žádné úvěry, ani dotace, jsme 100% samostatní, snažíme se o lidský a individuální přístup, hledáme vždy pro klienta nejvhodnější řešení, náš cíl je, aby byl klient spokojený a vracel se k nám.

Nikomu se nezpovídáme, nepřekvapíte nás svým neobvyklým požadavkem, naším hlavním mottem jsou dvě slova: „MLČETI ZLATO“.

Problematikou odhalování odposlechu, ochrany proti odposlechu a skryté monitorovací technice, se věnujeme již od r. 1998, kdy byl používán pouze obchodním název MAP Detekce. Činnost byla zaměřena zejména na vyhledávání odposlechu, detekování techniky používané na odposlech a skryté přenosy zvuku, obrazu a dat. Podle požadavku klientů se rozšiřovala činnost o vývoj a dodávání speciálních technologií zejména pro monitoring jakékoliv komunikace a prostoru za použití speciální skryté video – audio techniky, pracující dle individuálního požadavku se záznamem, či přenosem dat.

MAP Detekce - odposlech

MAP Detekce - odposlech

Od 1.3.2007 vznikla společnost GOLDSILVER s.r.o., která má nadále úsek MAP Detekce-odposlech,

plně se věnuje zejména zde uvedené problematice: vyhledávání odposlechu, vyhledávání skrytých kamer, odhalování odposlechových a monitorovacích programů v počítačích a monitorovacích nástrojů v počítačových sítích.

Dodáváme speciální odposlechové prostředky, dálkově ovládanou operativní techniku AUDIO – VIDEO – DATA.

Dodáváme speciální monitorovací programy pro mobilní telefony i odposlechové a monitorovací programy pro počítače.

Vyvíjíme a dodáváme speciální operativní techniku vyrobenou na míru podle požadavků klienta.

V poslední době se sílícím používáním odposlechových monitorovacích programů v počítačích a PC sítích, zajišťujeme jejich odhalování, tedy nalezení tajných monitorovacích programů (SW) v počítačích i samostatné monitorovací techniky (HW) umístěné přímo v počítačích, nebo na PC sítích. Tyto monitorovací programy i monitorovací technika umístěna v PC dokáže bohužel monitorovat vše, co se děje na PC i v jeho okolí. Bližší informace naleznete v odkazu: Prověrky PC a počítačových sítí.
Je zarážející, že téměř v 85% všech prověřovaných počítačů, byl nalezen škodlivý soubor, který umožňoval útočníkovi krást citlivá data a mít přehled o veškerém dění na PC. Zároveň byly nalezeny i hardwarové způsoby odposlechu ve spojitost s používáním počítače. Po provedené kontrole je zjednána náprava a PC a PC sítě jsou na přání klienta zabezpečeny.

Společnost GOLDSILVER s.r.o. je plátce DPH.

Veškeré činnosti provádíme velmi diskrétně, s maximálním důrazem na ochranu osobních dat klienta, bez hrozby narušení jeho image. Pracujeme spolehlivě pro advokátní kanceláře, právníky, právnické i fyzické osoby.

V případě obranně technických prohlídek proti odposlechu a prohlídek proti skrytým kamerám a monitorovacím programům a zařízením  je služba zajištěna NON-STOP.

Pro klienty vyžadující speciální techniku i speciální služby, jsme připraveni najít nejvhodnější řešení.

NECHCEME VĚDĚT KDO JSTE A PROČ TO POTŘEBUJETE!

Schůzku v naší kanceláři je nutno domluvit telefonicky předem, abychom se Vám mohli plně a nerušeně věnovat.

Telefonické spojení:
(+420) 776 222 666, (+420) 777 112 130 /Pavel Maletínský – jednatel
(+420) 777 188 333 /Evžen Teršl – IT specialista pro počítače a PC sítě