O společnosti GOLDSILVER s.r.o.

Informace o společnosti GOLDSILVER s.r.o.
Jsme ryze soukromá společnost.
Nejsme na nikom závislí, nečerpáme žádné úvěry, ani dotace, jsme 100% samostatní.
Snažíme se o lidský a individuální přístup, hledáme vždy pro klienta nejvhodnější řešení, náš cíl je, aby byl klient spokojený a vracel se k nám.

Nikomu se nezpovídáme, nepřekvapíte nás svým neobvyklým požadavkem.
Naším hlavním mottem jsou dvě slova: „MLČETI ZLATO“.

MAP Detekce - odposlech

MAP Detekce - odposlech

Problematikou odhalování odposlechu, ochrany proti odposlechu a skryté monitorovací technice, se věnujeme již od r. 1998, kdy byl používán pouze obchodním název MAP Detekce. Činnost byla zaměřena zejména na vyhledávání odposlechu, detekování techniky používané na odposlech a skryté přenosy zvuku, obrazu a dat. Podle požadavku klientů se rozšiřovala činnost o vývoj a dodávání speciálních technologií zejména pro monitoring jakékoliv komunikace a prostoru za použití speciální skryté video – audio techniky, pracující dle individuálního požadavku se záznamem, či přenosem dat. Webové stránky jsou stále na stejné adrese www.detekce.com .

Od 1.3.2007 vznikla společnost GOLDSILVER s.r.o., která má nadále úsek MAP Detekce-odposlech,
plně se věnuje zejména zde uvedené problematice:

-vyhledávání odposlechu
-vyhledávání skrytých kamer
-odhalování odposlechových a monitorovacích programů v počítačích a monitorovacích nástrojů v počítačových sítích.

Dodáváme speciální odposlechové prostředky, dálkově ovládanou operativní techniku AUDIO – VIDEO – DATA.

Dodáváme speciální monitorovací programy pro mobilní telefony i odposlechové a monitorovací programy pro počítače.

Vyvíjíme a dodáváme speciální operativní techniku vyrobenou na míru podle požadavků klienta.

V poslední době se sílícím používáním odposlechových monitorovacích programů v počítačích a PC sítích, zajišťujeme jejich odhalování, tedy nalezení tajných monitorovacích programů (SW) v počítačích i samostatné monitorovací techniky (HW) umístěné přímo v počítačích, nebo na PC sítích. Tyto monitorovací programy i monitorovací technika umístěna v PC dokáže bohužel monitorovat vše, co se děje na PC i v jeho okolí. Bližší informace naleznete v odkazu: Prověrky PC a počítačových sítí.
Je zarážející, že téměř v 85% všech prověřovaných počítačů, byl nalezen škodlivý soubor, který umožňoval útočníkovi krást citlivá data a mít přehled o veškerém dění na PC. Zároveň byly nalezeny i hardwarové způsoby odposlechu ve spojitost s používáním počítače. Po provedené kontrole je zjednána náprava a PC a PC sítě jsou na přání klienta zabezpečeny.

Společností je od r. 2007 rovněž používána webová adresa: www.goldsilver.cz .

Společnost GOLDSILVER s.r.o. je plátce DPH.

Veškeré činnosti provádíme velmi diskrétně, s maximálním důrazem na ochranu osobních dat klienta, bez hrozby narušení jeho image. Pracujeme spolehlivě pro advokátní kanceláře, právníky, právnické i fyzické osoby.

V případě obranně technických prohlídek proti odposlechu a prohlídek proti skrytým kamerám a monitorovacím programům a zařízením  je služba zajištěna NON-STOP.

Pro klienty vyžadující speciální techniku i speciální služby, jsme připraveni najít nejvhodnější řešení.