Odhalování odposlechu, skrytých kamer, mikrofonů a minikamer na osobách


Skrytá kamera

Skrytá kamera

Miniaturní kamera s dírkovým objektivem, mikrofonem a anténou

Společnost GOLDSILVER s.r.o. provádí NON-STOP služby:

- vyhledávání odposlechu
- vyhledávání skrytých kamer
- vyhledávání monitorovacích a lokalizačních zařízení
- odhalování odposlechu počítače a monitoringu počítačových sítí
- odhalování skrytě umístěné techniky na osobách, před zahájením jednání
- odhalování vzdáleného monitoringu objektu optickými a technickými systémy.

Skryté monitorování soukromí, prostorové odposlechy, odposlouchávání a kompletní monitoring počítačů, mobilních telefonů, sledování provozu kanceláří, monitorování vozidel, odposlouchávání bytů, včetně skrytě umístěných minikamer,  to vše je bohužel v současné době reálnou hrozbou, mnohem větší, než si vůbec uvědomujete.

I jakákoliv soukromá osoba si dnes může objednat jedním kliknutím na internetu skrytou odposlechovou techniku, minikamery, monitoring počítače, odposlechový program do telefonu. Může pak  tajně číst veškeré e-maily i SMS, poslouchat hovory, vidět do soukromí, probírat se důvěrnými informacemi a takto získanými dokumenty.

V případě, že máte jakékoliv podezření, že by mohlo být vaše soukromí ohroženo a nebo monitorováno odposlechovými a monitorovacími technickými prostředky, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme připraveni provést obranně technickou prohlídku proti odposlechu, skrytým kamerám i špionážním programům.

Odhalování odposlechu a skrytých kamer.

Odhalování odposlechu a skrytých kamer.

Další prováděnou službou v terénu jsou Osobní kontroly proti skrytým mikrofonům a mikrodiktafonům – odposlechům umístěným na těle jednajícího.

Váháte-li, zda je pro Vás OTP – obranně technická prohlídka proti odposlechům, kontrola počítače proti odposlechu a monitoringu, nebo kontrola osob proti skrytě umístěným mikrofonům a minikamerám před jednáním vhodná, domluvte si nezávaznou a anonymní konzultaci.

Pavel Maletínský
Jednatel GOLDSILVER, s.r.o.
Tel: +420 776 222 666