Vyhledávání odposlechu na osobách – osobní kontroly proti skrytým mikrofonům a minikamerám – bezpečné jednání.

Vyhledávání odposlechu na osobách12

Vyhledávání odposlechu na osobách

Skryté odposlechy na osobách, externí mikrofony ukryté v oděvu a napojené na nahrávač – záznamník, spuštěné mobily v kapse, tajně umístěné mikrodiktafony, miniaturní kamery zakamuflované do knoflíků, hodinek, opasků, spon do kravat, tužek, oděvů,  vše spuštěné pro tajné pořizování odposlechu,  záznamu probíhajícího jednání, nebo přímo ON-LINE odvysílání jednání jinam.

Minikamera v knoflíku pro živé přenosy - streamování.

Minikamera v knoflíku pro živé přenosy - streamování.

Tyto příběhy jsou dnes už běžnou a každodenní  realitou. I takto může být monitorováno Vaše probíhající jednání, může být velmi snadno nahraná schůzka, vlastně nahraný kousek Vašeho života, který se pak může s ohledem na pořízený záznam výrazně změnit.

Motivy jsou různé, dopady fatální.

Skrytý odposlech v saku

Skrytý odposlech v saku

Známe je, jako tajná zařízení, někdy opravdu miniaturních rozměrů, která dokáží spolehlivě nahrát rozhovor, nebo V.I.P. jednání, pořídit skrytě fotografie, případně celý kvalitní videozáznam z jednání. Tito malí slídilové – elektroničtí špioni mohou být opravdu všude. V oblečení, v doplňcích, hodinkách, knoflících, kravatách, v lemu límce, v botě, v aktovce, kufříku, kabelce, šperku. Mohou být přímo nalepeny na holém těle, ukryty ve spodním prádle, tak, aby případná fyzická prohlídka bez použití citlivých přístrojů, přeci jen dopadla pro nositele skryté nahrávací techniky dobře.

Slečna s ukrytým mikronahrávačem ve spodním prádle

I na takto oblečené osobě lze ukrýt odposlech.

Paradox? To snad není možné, aby na sobě měla tato slečna odposlech. Bohužel, je to možné! Speciální technika dokáže být malá a kvalitně nahraje desítky hodin hovoru. A co teprve možnosti pro ukrytí odposlechu, které nabízí běžný oděv?

Takto nahrané rozhovory mohou po jejich nežádoucím zveřejnění změnit běh událostí a možná také celé životy aktérů odposlechnutého jednání, kdy je v sázce doslova vše, kariéra, finance, vztahy, osobní svoboda, dlouhodobě budovaný obchod.

Jedná se zejména o monitorování konkurenčních i obchodních partnerů, ale i o monitorování jakéhokoliv důležitého uzavřeného jednání.

Mikrodiktafon nahraje skrytě desítky hodin hovoru

Odpslech - mikrodiktafon nahraje skrytě desítky hodin hovoru

Společnost GOLDSILVER s.r.o. disponuje technikou pro vyhledání odposlechu, odhalení skrytých mikrofonů a nahrávačů, které se stále častěji používají pro tajné nahrávání uzavřeného jednání a důvěrných schůzek, kdy je třeba, aby nebyly pořízeny audio, nebo video záznamy jednajících stran skrytou techniku, nebo aby tyto rozhovory nebyly dokonce ON-LINE odvysílány skrytými odposlechovými radiomikrofony, tzv. štěnicemi, nebo GSM, 3G, LTE, UMTS, BLUETOOTH, WiFi  přenosy po spuštěných telefonech, nebo odvysílány speciálními malými GSM štěnicemi, které lze aktivovat voláním z jiného mobilního telefonu.

Odposlech s okamžitým GSM přenosem také není velký

Odposlech s okamžitým GSM přenosem také není velký

Pro své klienty provádíme poradenskou činnost v této oblasti, se zaměřením, jak se chovat, aby jednající subjekt nebyl při jednání nahrán.

Odposlechové hodinky mají i skrytou minikameru

Odposlechové hodinky mají i skrytou minikameru

Pro úplnou jistotu, že jednající protistrana nemá někde v aktovce, nebo v oděvu skrytý odposlech, externí mikrofon napojený na nahrávač, nebo mikrodiktafon, je třeba provést důkladnou osobní kontrolu citlivým detektorem a scannerem vysokofrekvenčního pole, kdy se prověří každý jednotlivec účastnící se uzavřeného jednání. Zároveň je nutno dodržovat další daná omezení, která vyloučí nahrání rozhovoru na záznamovou techniku, která může být skryta v mobilním telefonu, notebooku, opasku, hodinkách, kravatě, brýlích, oděvních, či osobních doplňcích.

Odposlech - záznam rozhovoru.

Odposlech - záznam rozhovoru.

Mimo prohlídky osob před jednáním zajišťujeme i Službu chráněného hovoru proti odposlechu.

Cena služeb – kontrol, mohou být různé, vždy záleží na místě, kde se jednání uskuteční, čase a počtu jednajících osob, tedy ceny jsou kalkulovány na dotaz.

Společnost GOLDSILVER s.r.o. rovněž provádí službu odhalování odposlechu, odhalování skrytých minikamer a odhalování veškerého monitorovacího zařízeni, tedy tzv. Obranně technické prohlídky. Tato služba je prováděna NON-STOP 24 hodin denně.

Dále provádíme Prověrky počítačů a PC sítí proti odposlechu, monitoringu provozu počítače a zcizovaní dat.

Váháte-li, zda je pro Vás některá tato služba potřebná, tedy OTP – obranně technická prohlídka proti odposlechům, kontrola PC, nebo osobní kontrola proti skrytým mikrofonům a tajně umístěným minikamerám vhodná, domluvte si nezávaznou a anonymní konzultaci.

Pavel Maletínský, jednatel GOLDSILVER, s.r.o.
V případě zájmu volejte +420 776 222 666.

Pracujeme diskrétně pro advokátní kanceláře, právníky, právnické i fyzické osoby.
Nechceme vědět kdo jste a proč to potřebujete.

Schůzku v naší kanceláři, nebo na Vámi zvoleném místě,  je nutno domluvit telefonicky předem, abychom se Vám mohli plně a nerušeně věnovat.