Vyhledávání odposlechu na osobách – osobní kontroly proti skrytým mikrofonům a minikamerám

Vyhledávání odposlechu na osobách

Vyhledávání odposlechu na osobách

Skryté odposlechy na osobách, externí mikrofony ukryté v oděvu a napojené na nahrávač – záznamník, spuštěné mobily v kapse, tajně umístěné mikrodiktafony, miniaturní kamery zakamuflované do knoflíků, hodinek, opasků, spon do kravat, tužek, oděvů, spuštěné pro tajné pořizování záznamu, nebo přímo ON-LINE odvysílání jinam,  jsou dnes běžnou realitou.I takto může být zmonitorováno Vaše probíhající jednání, nahraná schůzka, vlastně nahraný kousek Vašeho života, který se pak může výrazně změnit.

Motivy jsou různé, dopady fatální.

Skrytý odposlech v saku

Skrytý odposlech v saku

Známe je, jako tajná zařízení, někdy opravdu miniaturních rozměrů, která dokáží spolehlivě nahrát rozhovor, nebo V.I.P. jednání, pořídit skrytě fotografie, případně celý kvalitní videozáznam z jednání. Tito malí slídilové – elektroničtí špioni mohou být opravdu všude. V oblečení, v doplňcích, hodinkách, knoflících, kravatách, v lemu límce, v botě, v aktovce, kufříku, kabelce, šperku. Mohou být přímo nalepeny na holém těle, ukryty ve spodním prádle, tak, aby případná fyzická prohlídka bez použití citlivých přístrojů, přeci jen dopadla pro nositele skryté nahrávací techniky dobře.

Slečna s ukrytým mikronahrávačem ve spodním prádle

I na takto oblečené osobě lze ukrýt odposlech.

Paradox? To snad není možné, aby na sobě měla tato slečna odposlech. Bohužel, je to možné! Speciální technika dokáže být malá a kvalitně nahraje desítky hodin hovoru. A co teprve možnosti pro ukrytí odposlechu, které nabízí běžný oděv?

Takto nahrané rozhovory mohou po jejich nežádoucím zveřejnění změnit běh událostí a možná také celé životy aktérů odposlechnutého jednání, kdy je v sázce doslova vše, kariéra, finance, vztahy, osobní svoboda, dlouhodobě budovaný obchod.

Jedná se zejména o monitorování konkurenčních i obchodních partnerů, ale i o monitorování jakéhokoliv důležitého uzavřeného jednání.

Mikrodiktafon nahraje skrytě desítky hodin hovoru

Odpsolech - mikrodiktafon nahraje skrytě desítky hodin hovoru

Společnost GOLDSILVER s.r.o. disponuje technikou pro vyhledání odposlechu, odhalení skrytých mikrofonů a nahrávačů, které se stále častěji používají pro tajné nahrávání uzavřeného jednání a důvěrných schůzek, kdy je třeba, aby nebyly pořízeny audio, nebo video záznamy jednajících stran skrytou techniku, nebo aby tyto rozhovory nebyly dokonce ON-LINE odvysílány skrytými odposlechovými radiomikrofony, tzv. štěnicemi, nebo GSM přenosy po spuštěných telefonech, nebo odvysílány speciálními malými GSM štěnicemi, které lze aktivovat voláním z jiného mobilního telefonu.

Odposlech s okamžitým GSM přenosem také není velký

Odposlech s okamžitým GSM přenosem také není velký

Dále provádíme poradenskou činnost v této oblasti, se zaměřením, jak se chovat, aby jednající subjekt nebyl při jednání nahrán.

Odposlechové hodinky mají i skrytou minikameru

Odposlechové hodinky mají i skrytou minikameru

Pro úplnou jistotu, že jednající protistrana nemá někde v aktovce, nebo v oděvu skrytý odposlech, externí mikrofon napojený na nahrávač, nebo mikrodiktafon, je třeba provést důkladnou osobní kontrolu citlivým detektorem a scannerem vysokofrekvenčního pole, kdy se prověří každý jednotlivec účastnící se uzavřeného jednání. Zároveň je nutno dodržovat další daná omezení, která vyloučí nahrání rozhovoru na záznamovou techniku, která může být skryta v mobilním telefonu, notebooku, opasku, hodinkách, kravatě, brýlích, oděvních, či osobních doplňcích.

Cena kontroly na dotaz.

Společnost GOLDSILVER s.r.o. rovněž provádí odhalování odposlechu, tzv. Obranně technické prohlídky –  tedy službu zajišťující nejen odhalování odposlechu, ale i odhalování skrytých kamer. Tato služba je prováděna NON-STOP 24 hodin denně. Dále provádíme Prověrky počítačů a PC sítí proti odposlechu, monitoringu provozu počítače a zcizovaní dat. Mimo prohlídky osob před jednáním zajišťujeme i službu chráněného hovoru proti odposlechu.

Váháte-li, zda je pro Vás OTP – obranně technická prohlídka proti odposlechům, kontrola PC, nebo osobní kontrola proti skrytým mikrofonům a tajně umístěným minikamerám vhodná, domluvte si nezávaznou a anonymní konzultaci.

Pavel Maletínský, jednatel GOLDSILVER, s.r.o.

V případě zájmu volejte +420 776 222 666
Pracujeme diskrétně pro advokátní kanceláře, právníky, právnické i fyzické osoby.
Nechceme vědět kdo jste a proč to potřebujete.

Schůzku v naší kanceláři je nutno domluvit telefonicky předem, abychom se Vám mohli plně a nerušeně věnovat.