Soukromí…

Odposlech soukromého bytu je bohužel běžnou realitou

Odposlech soukromého bytu je bohužel běžnou realitou

V parném létě, v době dovolených, služebních cest, letních „radostí“ i prožitých románků, si objednala zanedbávaná manželka velmi vytíženého podnikatele službu odhalování odposlechu. Tedy prověrku proti odposlechu ve společně užívaném bytě. Byla zde velmi často sama, opuštěná, hledající rozptýlení, které ji zažene samotu a aspoň trošku nahradí vytíženého manžela.

Provedenou kontrolou byla nalezena telefonní štěnice napojená na rozvodnou krabici pevné telefonní linky, která nahrávala veškeré hovory z pevné linky. Dále byly provedeným měřením nalezeny v obývacím pokoji a ložnici dva radiomikrofony /tzv. štěnice/, s permanentním napájením, zajišťující jistě solidní přehled o všech aktivitách této hezké ženy uvnitř bytu …

I mobilní telefon vykazoval znaky, že je používán pro kompletní monitoring jeho majitelky, včetně možnosti odposlechu prostoru kolem něj.

Kdo a proč tyto odposlechové prostředky a monitorovací software nainstaloval, dosud nikdo neví … Snad se lze jen domnívat.

Autor textu: Pavel Maletínský

Soukromí?

Váháte-li, zda je pro Vás OTP – obranně technická prohlídka proti odposlechům, kontrola PC, nebo osobní kontrola proti skrytým mikrofonům a tajně umístěným minikamerám vhodná, domluvte si nezávaznou a anonymní konzultaci.

Pavel Maletínský, jednatel GOLDSILVER, s.r.o.

Tel: +420 776 222 666