Jasno paní Dominiky, aneb hledání pravdy je někdy nekonečné …

Odposlech_GOLDSILVER_Recorder_zaznam
Odposlech_GOLDSILVER_Recorder_zaznam
Odposlech_GOLDSILVER_Recorder_zaznam
Prostorový odposlech – záznam.

Hledání pravdy je někdy nekonečné.

Dohady jsou hrozné, mučivé, noci probděné, myšlenky krouží kolem jednoho jediného – je to touha po zjištění skutečného stavu věci. Touha po zjištění PRAVDY. A je celkem jedno, zda pravdu hledáme v soukromém, nebo pracovním životě. Tak nějak by mohl začít příběh paní Dominiky a jejího vnitřního trápení, které zdánlivě nebralo konce. Stále si pokládala otázku:  „Lže mi a nebo ne???“

Ve světě dospělých je to někdy jako v pohádkách, leč konce často pohádkové nebývají a dobro dostane pořádně na frak. Vysněný princ na bílém koni se leckdy změní v bídáka, ale to se na začátku nepozná. Naopak z krásné a milé princezny se často vyklube hnusná saň, která si tvrdě sleduje své ekonomické cíle a jde přes mrtvoly!

Tušení, intuice, mrazení v zádech a ty šílené dohady nás dohánějí téměř k zbláznění. Co s tím? Rozhodnutí paní Dominiky bylo jednoduché, bohužel ji přineslo hodně slz, ale také tolik potřebné jasno. Jednoho dne si vyzvedla malou nenápadnou krabičku (můžeme již prozradit, že se jednalo o důmyslný odposlech), která jí pak „náhodou“ z kabelky vypadla rovnou pod sedací soupravu v obýváku jejího milovaného prince.

Někdo by snad mohl namítat, že ji tam určitě dala schválně, aby se hnána touhou po zjištění skutečného stavu věci, dozvěděla vše potřebné, co jí buď otevře oči, nebo potvrdí její oprávněnou zamilovanost. Ta krabička – vlastně nyní již „černá skříňka života prince (bídáka) Kamila“, se záznamem jeho osudových dní, spolehlivě nahrála stovky hodin prostorového odposlechu z celého bytu, tedy dvanáct dní plných různých zvuků, událostí a zajímavých hovorů, které zůstaly uloženy v její velké paměti …

Odposlech AGENT 12D – pro  12 dní non-stop záznamu zvuku.

Přichází rozhodující chvíle, plná napětí, chvíle, kdy se otevře cesta k poznání. Tolik očekávanému poznání, které odpoví na ty stupňující se otázky, jež mučivě bobtnaly v hlavě paní Dominiky a ptaly se donekonečna, jak to tedy je a zda se neděje něco, co by bylo dobré vědět (nebo spíš raději nevědět).

Dominika vyjmula maličkou paměťovou kartu z odposlechového zařízení a zasunula do svého notebooku, spustila si program pro přehrání a zobrazení pořízeného odposlechu …

Na displeji počítače paní Dominiky speciální program pro vyhodnocení a poslech pořízeného dlouhodobého záznamu ukazuje, že nahrávka je opravdu dlouhá a plná zvuků. Dominika je bledá a třese se jí ruka, když kliká na ikonku PLAY. A pak už jen za pomoci sluchátek a nejprve dvou panáků ginu s tonikem poslouchá … a sleduje místa, kde je znázorněné ticho, i zaznamenané zvuky. Kliká si na jednotlivé pasáže, kde je vidět, že je zde nahrán zvuk a znovu a znovu si je přehrává, aby rozuměla každému slůvku a rozpoznala i podle ostatních zvuků, co se v místnosti děje.

Je tam vše, bohužel … úplně vše … Od zarachocení klíče v zámku, přes klidný hluboký mužský hlas, který tak dobře zná, ale který také vyslovuje jiné ženské jméno!

Slyší zvonivý smích té nějaké cizí potvory, která se časem přestane smát a začne slastně vzdychat. Jsou slyšet i mlaskavé polibky, pohyby v ložnici, slyší slova, která jasně přikazují té nechutné couře, co má znovu zase dělat! Nakonec tekoucí voda v koupelně, pak jen ticho a tikání budíku, který měří netečně čas, ten čas, který paní Dominika s tím zrádcem a darebákem už příště ztrácet nebude!

Těch pár dní nahraných prostorovým odposlechem mění zásadně vše následující.

Slzy se nedají zastavit … Bolí to, ale je to tak. Co dál? Co bude teď dál???

Černé mraky se vyprší a blesky s hromy přejdou a odezní . Vysvitne sluníčko a na nebi se ukáže duha. Vlastně pak zase začne něco nového.

Dalo by se říci, do slova a do písmene, že už je opět jasno.

Autor textu: Pavel Maletínský

Váháte-li, zda je pro Vás přínosné vlastnit maličký odposlechový přístroj, který  zaznamená opravdu NON-STOP dvanáct dní každičký zvuk z místa, kam se položí, případně Vás napadá, že by pro Vás bylo určitě lepší provést úkon  „OTP“ – tedy obranně technickou prohlídku proti odposlechům, skrytým kamerám, kontrolu PC, kontrolu mobilního telefonu na špionážní a odposlechové programy, nebo osobní kontrolu osob před jednáním proti skrytým mikrofonům a tajně umístěným minikamerám, domluvte si nezávaznou, bezplatnou a anonymní konzultaci.
Přeji všem hezký den a pohodu.

Pavel Maletínský, jednatel GOLDSILVER, s.r.o.

Tel: +420 776 222 666