SNG rušička mikrofonů – inteligentní šumový generátor – efektivní prostředek proti odposlechu hovoru

Rušička mikrofonů SNG – inteligentní šumový generátor – efektivní prostředek proti odposlechu hovoru

Tento přístroj lze využít jako velmi účinný obranný prostředek právě pro tu kritickou část jednání, kde hrozí, že dojde k nahrání rozhovoru na jakýkoliv záznamový prostředek.
Rušička mikrofonů – Šumový generátor SNG vytváří zřetelný a silný „akustický bílý šum“, který způsobuje rozvibrování membrány mikrofonu a tím prakticky znemožní pořízení nahrávky. Tento akustický šum je samozřejmě zřetelně slyšet během probíhajícího hovoru. SNG má dva stupně šumu HIGH a LOW POWER.

  • Možnost připojení až 100 piezoměničů pro zajištění rozvibrování stěn, oken, dveří, podlah, stropů, nábytku
  • Zašumění jakékoliv části místnosti, ze které lze snímat informaci
  • Snadná obsluha
  • Plně automatický režim
  • Možno doplnit spínačem na dálkové ovládání radiovou cestu – cca do 30 metrů

ZÁKLADNÍ POPIS

Rušička mikrofonů SNG je inteligentní výkonový šumový generátor umožňující připojení dvou až dvanácti nízkoimpedančních reproduktorů,které produkují výrazný akustický „bílý šum“ a dále umožňuje připojení až 100 piezoelektrických akustických měničů. Účelem zašumění je zajistit ochranu prostoru proti odposlechu využívajícího všech forem snímání zvuku z oken, zdí,případně i z jiných předmětů, pokud útočníkův systém využívá jako průnik do prostoru okna nebo zdi místností. Piezoměniče rozvibrovávají okna, zdi stropy, podlahy, klimatizace, ústřední topení a eventuální ozvučné desky, jako jsou dřevěná obložení, skříně, obrazy, tedy vše, kde lze snímat mikrovibrace způsobené mluveným slovem.

Účinnost Rušičky mikrofonů  SNG optimalizuje vestavěný procesor, který v automatickém režimu analyzuje zvuky z místnosti a zajišťuje jen takovou úroveň zašumění, která je nutná v závislosti na hlasitosti konverzace. Nejvýznamnějším přínosem z hlediska bezpečnosti je podstatně zjednodušená obsluha. Pracovník není rušen šumem, pokud je v místnosti klid, přístroj nevypíná,čímž je následně stoprocentně zajištěn automatický náběh šumu například při náhlé návštěvě, zahájení jednání, telefonního hovoru, atd. Časové konstanty náběhu i zániku šumu obdobně jako kritéria výběru charakteristických znaků lidského hlasu a jeho rytmu jsou optimalizovány zejména s ohledem na vysokou bezpečnost, především na spolehlivý náběh šumu v širokém rozsahu zcela odlišných lidských hlasů.

Rušička mikrofonů SNG je konstruována k zavěšení na zeď nebo bok pracovního stolu, nejlépe v přímém dosahu uživatele.  Z předního panelu lze pomocí tří ovládacích přepínačů zvolit buď „malý“ nebo „velký“ výkon a obě výkonové úrovně lze provozovat buď v manuálním nebo automatickém režimu. Pět barevných LED signalizuje nastavený režim včetně vnitřního testu činnosti procesoru.

Ceny bez DPH: 
SNG:11 600 Kč
Napájecí zdroj pro SNG stabilizovaný416 Kč
Piezoměnič 1 ks (bez vodiče)27 Kč
Krytka piezoměniče 1 ks /provedení bílá, černá/7 Kč
Sada reproduktorů pro zašumění prostoru:od 500,- Kč

Objednávky na telefonu: +420 776 222 666

NECHCEME VĚDĚT KDO JSTE A PROČ TO POTŘEBUJETE!

Schůzku v naší kanceláři je nutno domluvit telefonicky předem, abychom se Vám mohli plně a nerušeně věnovat.