Zjištění obsahu mobilního telefonu, SIM karty, paměti, SMS, MMS

Zjištění obsahu telefonu.
Zjištění obsahu telefonu.

Společnost GOLDSILVER s.r.o. provádí službu „Zjištění obsahu mobilního telefonu“. Službu si může objednat pouze vlastník telefonu, případně oprávněná osoba.

zjištění obsahu telefonu

Provádíme službu zjištění obsahu mobilního telefonu, SIM karty, paměti, SMS, MMS a další.

Mobilní telefon obsahuje opravdu velké množství informací a důležitých údajů, které jsou dokonalým obrazem uživatele telefonu.

Zrcadlí se zde vlastně vše, kontakty uložené v paměti telefonu a v paměti SIM karty, jsou zde veškeré údaje o používání telefonu, přehled o volaných a přijatých číslech, jsou zde uloženy veškeré SMS, MMS i zprávy a chaty provedené po aplikacích, dokonce v telefonu často bývají i dříve smazané zprávy a údaje.

Zjištění obsahu telefonu.

Obsah telefonu uchovává mnohá tajemství.

V telefonu je také často mnoho citlivých dat a různých souborů s dokumenty, fotografie, poznámky, záznamy hovorů pořízené mobilním diktafonem, stažené soubory z internetu, navštívené stránky. Hluboko v přístroji jsou uložené i „osobní poklady“, dokonce také různá hesla a kódy k odemykání jiných tajemství a nebo přístupové údaje k čemukoliv. Mobilní telefon v sobě většinou nosí i historii svého pohybu, aniž o tom máme tušení.
Služba zjištění obsahu mobilního telefonu je od 22 000,- Kč bez DPH.

Zařízení pro vyčítání kompletního obsahu mobilního telefonu
Zařízení pro vyčítání kompletního obsahu mobilního telefonu

Společnost GOLDSILVER s.r.o. může pro vážné zájemce dodat mobilní zařízení pro zjišťování kompletního obsahu mobilního telefonu, tedy údaje uložené jak v paměti telefonu, tak v paměti na datové kartě, v paměti SIM karty, zařízení dokáže vyčíst údaje i z některých dalších mobilních zařízení.

Lze takto zjistit mnoho údajů i z uzamčeného mobilního telefonu. Zařízení zároveň umožňuje obnovu smazaných informací i smazaných dříve uložených souborů a dat, včetně SMS, MMS, obrázků, a různých dokumentů. Mimo běžné telefony s operačním systémem Android je podporováno získávání dat i z telefonů a zařízení Apple iPhone a Apple iPod touch, všechny verze iPhone OS.

Zařízení pro vyčítání kompletního obsahu mobilních telefonů a PDA
Zařízení pro vyčítání kompletního obsahu mobilních telefonů a PDA

Zařízení pro vyčítání kompletního obsahu mobilního telefonu, pamětí i SIM karet je zkonstruováno tak, aby jej bylo možno připojit pomocí různých redukcí k notebooku, do kterého se ihned přehrají veškeré údaje z mobilního telefonu, které se pak zobrazí v přehledném programu na prohlížení obsahu telefonu. Načtení trvá několik minut po připojení telefonu k zařízení.

Zařízení samo pozná, jaký byl připojen telefon a začne načítat jeho kompletní obsah
Zařízení samo pozná, jaký byl připojen telefon a začne načítat jeho kompletní obsah

Zařízení samo pozná o jaký typ telefonu se jedná a stáhne poměrně rychle veškerá data do své paměti. Data se poté zobrazí v prohlížeči programu a lze zde listovat a prohlížet veškeré výpisy hovorů, prohlížet například SMS, MMS, údaje o poloze telefonu, lze prohlédnout veškeré zde uložené dokumenty, fotografie, poznámky, telefonní seznamy jak v telefonu, tak na SIM kartě. Lze otevírat záznamy z uložených médií.

Program vyčítání obsahu telefonu zobrazí, co vše je možné z konkrétního typu telefonu zjistit
Program vyčítání obsahu telefonu zobrazí, co vše je možné z konkrétního typu telefonu zjistit

Manuál pro uživatele je integrován přímo do software, který popisuje, jaké údaje a informace lze získat pro připojený model mobilního telefonu.

Mobilní kufřík vyčítacího zařízení pro použití v terénu
Mobilní kufřík vyčítacího zařízení pro použití v terénu

Verze zařízení v provedení POLE – pro náročné podmínky a zákazníky.
Lze dodat různě vybavené provedení, dle potřeby uživatele, včetně provedení s vlastní vysokokapacitní baterií a s odolným kufříkem pro použití v terénu.

Méně než 4 kg (9 kg s baterií) – tato verze je určena například pro tým vyšetřovatelů na místě činu, mobilní jednotky vojenské rozvědky, tajné služby, útvary ministerstva vnitra a Policie a také síly mezinárodních organizací, jako je Organizace spojených národů, mírové síly. Tyto organizace často vyžadují přenosné, soběstačné forenzní soupravy, které jsou flexibilní, rychlé a mají snadné použití, bez nutnosti spojení s ústředím.

Redukce pro připojení různých typů telefonů k vyčítacímu zařízení
Redukce pro připojení různých typů telefonů k vyčítacímu zařízení

Kufřík samozřejmě opět obsahuje potřebné redukce pro připojení různých typů telefonů i starších. Telefon není třeba pro připojení spouštět, stačí jej propojit redukcí s kabelem na vyčítací zařízení a spustit načtení obsahu telefonu.

Je také možno připojit spuštěný telefon i přes bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi, nebo infraportem
Je také možno připojit spuštěný telefon i přes bezdrátové připojení Bluetooth, nebo infraportem

Spuštěný mobilní telefon lze připojit na vyčítací zařízení i bezdrátově pomocí Bluetooth, nebo IR připojení.

K zařízení pro zjišťování obsahu mobilních telefonů je samozřejmě zajištěna podpora, pro dodáváního nového software a zároveň pro dodávání dalších nových typů propojovacích kabelů a konektorů s tím, jak budou na trh uváděny další nové modely telefonů.

Cena služby „Zjištění obsahu mobilního telefonu“ a dodání zařízení pro zjištění obsahu mobilního telefonu je na dotaz a cena je od 22 000,- Kč bez DPH.

Služba zjištění obsahu mobilního telefonu je provedena pouze pro subjekt, který je vlastníkem mobilního telefonu, případně pro oprávněnou osobu.

V případě zájmu volejte prosím tel. +420 776 222 666
Pavel Maletínský
Jednatel GOLDSILVER s.r.o.