INFORMACE nad zlato …

Svět už je takový, smiřme se s tím. Buď Vy a nebo někdo jiný, si je chrání, nebo získává a dobře ví proč.

Snaha získat konkurenční informace – data, je dnes běžnou záležitostí.

Záznam odposlechu - schůzky
Záznam odposlechu – schůzky

Tato činnost nemusí být už ani tolik nákladná a výsledky předčí většinou mnohonásobně původní očekávání. Dnes je celý život o datech, která svěřujeme různým elektronickým pomocníkům, telefonům, počítačům, ale také přístupovým systémům, kamerovým systémům, elektronickým zabezpečovacím systémům.

Mluvíme o důvěrných věcech doma, v kancelářích i ve vozidlech. Nemusí se vždy jednat jen o firemní tajemství, velmi často zasahuje elektronický monitoring do intimního soukromí.

Útočník, který odposlechové prostředky použije pak zná vše, dá se říci, že má najednou i dost případných kompromitujících materiálů, s kterými se často velmi dobře pracuje, ve snaze dosáhnout určeného cíle.

Naopak důsledná ochrana dat  z Vašeho pracoviště, či Vašeho soukromí, zamezí velkým osobním, nebo obchodním ztrátám.

Domluvte si konzultaci, co pro Vás můžeme udělat. Příště už můžete být o krok vpřed …

Rychlý rozvoj moderní komunikační, lokalizační, monitorovací a záznamové video+audio techniky, umožňuje nejen státnímu, ale nyní i obchodnímu a civilnímu sektoru disponovat důvěrnými informacemi, které jsou získávány za použití speciálních odposlechových a monitorovacích technických prostředků.

Radiomikrofon, tzv. štěnice, vysílá odposlech radiovou cestou, pracuje na malou baterii.
Radiomikrofon, tzv. štěnice, vysílá odposlech radiovou cestou, pracuje na malou baterii.

Jedná se tedy zejména o prostorový odposlech, vidomonitoring s využitím skrytých kamer, odposlechy telefonů, použití skrytě nainstalovaných programů do počítačů i mobilních telefonů.

Minikamera s mikrofonem a bezdrátovým přenosem
Minikamera s mikrofonem a bezdrátovým přenosem. Objektiv je 1 mm, skrýt se dá téměř všude.

Každý z nás už jistě někdy viděl záznamy ze skryté kamery, které změnily mnohé životy… Možná jste někdy viděli i dokumenty, které nikdy neměly opustit vyhrazený prostor a najednou jsou k dispozici milionům televizních diváků v investigativní zajímavé reportáži …

Často je využito i fyzického sledování objektu a osoby. Tajné získávání informací z osobních počítačů, notebooků, tabletů a monitorování přenosu informací po počítačových sítích je v současné době pravděpodobně nejúčinnějším zdrojem informací. Špionážní programy využívají pro svou efektivní instalaci a činnost slabosti používaných systému, jejich nedostatečné zabezpečení i neopatrnost uživatele. Monitorovaná data z počítačů i odposlechy přenosu dat po sítích jsou nejžádanější.

Tato technika použita proti Vám, může znamenat jasný konec.

Využitá naopak ve Váš prospěch, podá opravdu vyčerpávající informace ze zájmové oblasti a tím vždy zajistí objektivní a pravdivou informaci. Pomůže tak úspěšné řešit tíživé otázky, nejen firemní, pracovní, ale samozřejmě i soukromé, ty nejbolestnější. Použití speciální techniky, programů a služeb, zamezí velmi rychle a efektivně obchodním i osobním ztrátám a rozkryje machinace, které Vás mohou vážně poškozovat, ne-li přímo likvidovat.

Každý má právo na svoji ochranu, před jakýmikoliv útoky. Ale také právo na pravdu …

Snad zatím nevíte, zda právě Vy nějakou takovou službu, či techniku potřebujete. Zkuste si v klidu přečíst naše příklady z běžného života, prostě: PŘÍKLADY Z PRAXE

Co pro Vás můžeme udělat?

Chráníme tajemství! Provádíme „OTP“ obranně technické prohlídky pro vyhledání odposlechu.

Naší hlavní náplní je: „Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků„, zejména v oblasti odposlechu, odhalování odposlechu, skrytých kamer, skrytých monitorovacích zařízení a monitorovacích programů.

V tomto smyslu Vám poradíme, jak se ochránit proti monitoringu a úniku informací z Vašeho osobního i firemního soukromí a provedeme dle potřeby veškerá potřebná měření, na jejichž základě bude možné provést vhodná opatření.

Technická zabezpečovací zařízení  a speciální programy chrání Váš svět před nechtěnými návštěvníky a to nejen v reálném světě, ale i v oblasti IT.

Zajistíme pro Vás zřejmě vše, co potřebujete. Přehled nabízených služeb a techniky naleznete v odkazu: KATALOG. Všechny ceny zde uvedené jsou bez DPH.

V případě, že zde nenajdete to, co právě v této zájmové oblasti potřebujete, nebojte se zavolat a domluvit schůzku, najdeme pro Vás nejvhodnější řešení. Chápeme i to, že „včera bylo pozdě …“

Naše kancelář je snadno dostupná. Je dobré, domluvit si dopředu schůzku, aby jsme se Vám mohli plně věnovat. Mapu i s fotografií objektu, kde je naše kancelář, naleznete na stránce: KONTAKTY

Řešíme veškeré požadavky související s výše uvedenou problematikou. Respektujeme vždy individuální přání klienta. Nezajímá nás rozhodně kdo jste a proč to potřebujete, nepřekvapíte nás svým, třeba i velmi neobvyklým požadavkem. Nezkoumáme motivy, které Vás k nám přivádějí, nebudeme se divit, nebudeme se nikomu zpovídat … Jsme tu pro Vás. A hlavně, nechceme znát Vaše tajemství.

Napadají Vás otázky, jak to může být s odposlechem??? Přečtěte si zajímavé převzaté články v odkazu: ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY O ODPOSLECHU

Informace o společnosti GOLDSILVER s.r.o.
Jsme ryze soukromá společnost, nejsme na nikom závislí, snažíme se o lidský a individuální přístup, hledáme vždy pro klienta nejvhodnější řešení, náš cíl je, aby byl klient spokojený a vracel se k nám.

Nikomu se nezpovídáme, nepřekvapíte nás svým neobvyklým požadavkem.
Naším hlavním mottem jsou dvě slova: „MLČETI ZLATO“.

Problematikou odhalování odposlechu, ochrany proti odposlechu a skryté monitorovací technice, se věnujeme již od r. 1998, kdy byl používán pouze obchodním název MAP Detekce. Činnost byla zaměřena zejména na vyhledávání odposlechu, detekování techniky používané na odposlech a skryté přenosy zvuku, obrazu a dat. Podle požadavku klientů se rozšiřovala činnost o vývoj a dodávání speciálních technologií zejména pro monitoring jakékoliv komunikace a prostoru za použití speciální skryté video – audio techniky, pracující dle individuálního požadavku se záznamem, či přenosem dat.

MAP Detekce - odposlech
MAP Detekce – odhalování odposlechu, skrytých kamer, lokalizačních a monitorovacích zařízení.

Od 1.3.2007 vznikla společnost GOLDSILVER s.r.o., která má nadále pokračuje v činnostech MAP Detekce-odhalování odposlechu.

GOLDSILVER s.r.o. Speciální služby
GOLDSILVER s.r.o. Speciální služby pro vyhledávání odposlechu.

Plně se věnuje zejména zde uvedené problematice: vyhledávání odposlechu, vyhledávání skrytých kamer, odhalování lokalizačních a monitorovacích zařízení, odhalování odposlechových a monitorovacích programů v počítačích a monitorovacích nástrojů v počítačových sítích.

Dokážeme dodat speciální odposlechové prostředky, dálkově ovládanou operativní techniku AUDIO – VIDEO – DATA.

Dodáváme speciální monitorovací programy pro mobilní telefony i odposlechové a monitorovací programy pro počítače.

Vyvíjíme a dodáváme speciální operativní techniku vyrobenou na míru přesně podle požadavků klienta.

V poslední době se sílícím používáním odposlechových monitorovacích programů v počítačích, mobilních telefonech a v IT sítích, zajišťujeme jejich odhalování, tedy nalezení tajných monitorovacích programů (SW) v počítačích a telefonech i vyhledání samostatné monitorovací techniky (HW) umístěné přímo v počítačích, nebo na IT sítích. Tyto monitorovací programy i monitorovací technika umístěna v PC dokáže bohužel monitorovat vše, co se děje jak na PC, tak  i v jeho okolí.
Bližší informace naleznete v odkazu: Prověrky PC a mobilních telefonů na odposlechové a monitorovací prohramy .
Je zarážející, že téměř v 85% všech prověřovaných počítačů, byl nalezen škodlivý soubor, který umožňoval útočníkovi krást citlivá data a mít přehled o veškerém dění na PC. Zároveň byly nalezeny i hardwarové způsoby odposlechu ve spojitost s používáním počítače. Po provedené kontrole je zjednána náprava a PC a IT sítě jsou na přání klienta zabezpečeny.

Pro klienty, kteří potřebuji chránit a střežit svou soukromou oblast – venkovní prostor – PERIMETR, i budovy v něm postavené, provádíme návrhy zabezpečení, střežení a ochrany.

Do střežení perimetru jesou pak zakomponovány i další nadstavbové prvky, například systém pro automatické čtení poznávacích značek vozidel (SPZ) bezpečnostními kamerami, dále dohled bezpečnostními kamerami na vybrané úseky s ukládáním pohybu v místě – dle naprogramovaných detekčních zón, případně je možno dokumentovat, sledovat a počítat průchody osob přes střežené místo, kdy lze počítat například počet osob, které vstoupily/odešly ze střeženého místa, kolik osob zůstalo uvnitř střeženého místa, lze dále hlídat určenou a vymezenou oblast samostatnými detekčními zónami, které při jejich narušení učiní záznam – zápis obrazu z kamery do bezpečnostního systému a je třeba vyhlášen poplach, kdy dle potřeby na místo vyjede zásahová skupina.

V poslední době  klademe důraz na rozvoj nových bezpečnostních možností. Jedná se zejména o systém  SKRYTÉHO STŘEŽENÍ PERIMETRU, který zajistí potřebné bezpečí v dané oblasti, zajistí získání dokonalého přehledu o tom, co se na střeženém území děje, bez toho, aby si útočník všiml, že je již monitorován a odhalen, což slouží k účinné eliminaci hrozeb, které by by jinak nastaly.
Samotná filozofie střežení perimetru skrytými a miniaturizovanými detekčními prvky, je součástí dalšího rozvoje speciálních činností společnosti GOLDSILVER s.r.o.

Poslední oblastí, kde probíhá testování nových technologií, je střežení chráněné oblasti před DRONY, které mohou například soukromý prostor snadno monitorovat za pomocí vlastních kamer, případně by mohl útočník na území umístit dronem nějakou hrozbu v podobě jedu, nebo výbušniny. Pro všechny tyto případy probíhá nyní vývoj systému na detekci dronů, detekci jejich projevů a forem řízení.

Veškeré činnosti provádíme velmi diskrétně, s maximálním důrazem na ochranu osobních dat klienta, bez hrozby narušení jeho image. Pracujeme spolehlivě pro advokátní kanceláře, právníky, právnické i fyzické osoby.

V případě obranně technických prohlídek proti odposlechu a prohlídek proti skrytým kamerám a monitorovacím programům a zařízením  je služba zajištěna NON-STOP.

Pro klienty vyžadující speciální techniku i speciální služby, jsme připraveni najít nejvhodnější řešení.

NECHCEME VĚDĚT KDO JSTE A PROČ TO POTŘEBUJETE!

Schůzku v naší kanceláři je nutno domluvit telefonicky předem, abychom se Vám mohli plně a nerušeně věnovat.

Telefonické spojení:
+420 776 222 666  Pavel Maletínský – jednatel GOLDSILVER s.r.o.
e-mail: info@goldsilver.cz

Společnost GOLDSILVER s.r.o. je plátce DPH.