DRUID D-06 rušička odposlechu. Ochrana před odposlechem a nahráváním jednání.

DRUID D-06 rušička odposlechu
DRUID D-06 rušička odposlechu

Rušička odposlechu DRUID D-06.
Přenosné zařízení – ochrana před odposlechem a nahráváním jednání, zařízení pro bezpečnou komunikaci.

Odposlech hovoru
Odposlech hovoru je dnes běžnou realitou.

Nekompromisní zabezpečení rozhovoru proti odposlechu a nahrávce obsahu hovoru rušička DRUID D-06.

Rušička hovorů DRUID D06 je zařízení pro chráněnou komunikaci proti odposlechu.

Je vlastně jedno, jestli jsou v místnosti odposlechy, nebo zda má na sobě někdo skrytý mikrofon s nahrávačem.
DRUID D-06 – rušička hovoru, znemožní pořízení srozumitelné nahrávky – záznamu rozhovoru.
Vezměte ho s sebou v kufříku na jednání, nasaďte si komunikační sadu – sluchátka s mikrofonem, spusťte přístroj a mluvte bezpečně.

Rušička hovorů DRUID D06 je zařízení pro chráněnou komunikaci proti odposlechu.
Rušička hovorů DRUID D-06 je zařízení pro chráněnou komunikaci proti odposlechu.

V tajně pořízené nahrávce nebude možno zjistit, kdo co říká, dokonce nebude z Vašeho rozhovoru nic slyšet ani cizí osoba, která bude stát vedle Vás a nemá na sobě komunikační sadu. Vy si však se svým partnerem v komunikaci budete perfektně rozumět a nic Vás rušit nebude.

DRUID D-06 rušička odposlechu

DRUID D-06 patří mezi naprostou špičku v přístrojích na ochranu proti odposlechu a nahrávání hovorů.
Je pravděpodobně jediné zařízení na světě, které je schopné váš hovor na 100{78d68e1427c6f19fd17c835f822b5a123c48ce74d9afeae7c582eb0299b104f8} uchránit před odposlechy, nebo nahráváním, pakliže budete dodržovat pravidla pro jeho bezoečné používání.

Rušička hovoru DRUID D-06 vytváří svou chytrou automatikou, která reaguje na probíhající rozhovor až 6-ti osob, akustické rušivé pole – ruch, který zamezí všem formám odposlechu i záznamu.

S využitím zařízení DRUID D-06 vás dokonce nebude moci poslouchat ani člověk, který stojí hned vedle účastníků hovoru. Akustický ruch, který překrývá silně Váš aktuálně probíhající rozhovor, Vás spolehlivě ochrání.

DRUID D-06 rušička odposlechu

DRUID D-06 rušička odposlechu. Slouží jako nekompromisní ochrana proti odposlechu a nahrávání hovorů při probíhajícím jednání.

Jedno zařízení DRUID D-06 je umožňuje vzájemnou chráněnou komunikaci až pro 6 účastníků hovoru.
V případě potřeby lze rozšířit dalším zařízením až na 12 vzájemně současně komunikujících osob, které jsou chráněny proti jakýmkoliv formám odposlechu jejich rozhovoru.
V tomto případě jsou pak dvě zařízení DRUID D-06 propojena kabelem s konektory 3,5 mm JACK. Všichni účastníci spolu pak komfortně hovoří pomocí speciálních headsetů, tedy  sluchátek s mikrofony, které jsou propojeny s jednotkou , která při probíhajícím chráněném hovoru generuje pro okolí  jednajících stran silné akustické rušení.
Kdokoliv kdo nemá nasazený headset (sluchátka s mikrofonem) nebude schopen hovoru porozumět.
Účastníci chráněného hovoru se slyší perfektně, okolí slyší však jen ochranný akustický ruch, který se dynamicky mění podle probíhajícího hovoru a zamezí odposlechu rozhovoru, znemožní jakýmkoliv mikrofonům a skrytým odposlechům, pořídit záznam tohoto chráněného rozhovoru.

DRUID D-06 je efektivnější než jakékoliv systémy klasických šumových rušiček i detektorů, protože odhalit rychle před jednáním skryté mikrofony, které mohou být ukryté kdekoliv okolo a spuštěné pro záznam, nebo například prostorový odposlech provedený přes mobilní telefon, případně skryté odposlechy nainstalované v oblečení, v aktovkách, v opasku, v hodinkách, ve vybavení místnosti, ve vozidle, v různé elektronice, je pro laika naprosto nemožné.
Zařízení DRUID D-06 chrání jednající osoby před odposlechem a znemožňuje provedení čisté a srozumitelné nahrávky rozhovoru.

Zařízení DRUID D-06 není zakázáno používat v České Republice, ani v EU. Zařízení generuje pouze akustický ruch.

Odposlech hovoru s použitím ochrany DRUID D06

Princip fungování DRUID D-06:
DRUID D-06 v průběhu hovoru vytváří dle probíhajícího hovoru speciální zvukovou kulisu – akustický ruch, který bezpečně  překrývá probíhající rozhovor. Znemožňuje komukoli jinému, než hovořícím přes DRUID D-06 rozumět o čem se účastníci takto chráněného rozhovoru baví. Znemožňuje pořízení čisté a srozumitelné nahrávky odposlechu rozhovoru.
Dobře a nerušeně se navzájem slyší jen ty osoby, které mají nasazené komunikační sady – sluchátka s mikrofonem.
Hlasitost akustického ruchu je vždy vyšší než hlasitost chráněného hovoru, takže ani jakákoliv záznamová zařízení – odposlechy, nebudou schopna hovor srozumitelně nahrát.

Díky speciálním náhlavním soupravám – headsetům (sluchátka s mikrofonem) nejsou samotní účastníci chráněného hovoru akustických ruchem nijak rušeni, navzájem se slyší perfektně a nijak je ruch (ochrana proti odposlechu hovoru) neobtěžuje.

Jak funguje DRUID D-06 si můžete poslechnout v reportáži ZDE.

Rušička DRUID D06 proti odposlechu
Rušička DRUID D-06 proti odposlechu

Funkce

– na 100{78d68e1427c6f19fd17c835f822b5a123c48ce74d9afeae7c582eb0299b104f8} zabezpečí hovor až 6-ti osob (dvě propojená zařízení až 12-ti osob) proti odposlechu , či proti záznamovým zařízením
– chrání proti všem známým metodám odposlechu, včetně rádiových mikrofonů, stetoskopů, záznamníků, pasivních rezonátorů, kabelových mikrofonů a dalších
– DRUID D-06 nabízí nesrovnatelně vyšší úroveň zabezpečení a komfortu hovoru než klasické generátory bílého šumu (audio rušičky)
– systém je přenosný a je k němu dodáván speciální kufřík (v základní dodávce jsou 4 náhlavní soupravy headsety, přístroj má však zdířky – konektory až pro 6 účastníků a propojovací konektor a kabel pro až 12 účastníku na dvě zařízení použitá najednou)
– systém může běžet zapojený do zásuvky, nebo pracuje samostatně na svou vestavěnou baterii po dobu cca 2 až 6-ti hodin, podle toho kolik osob najednou komunikuje.

Cena:  
DRUID D-06
56 500,- Kč bez DPH
  68 365,- Kč včetně DPH

Rušička odposlechu DRUID D-06 je skladem k okamžitému dodání.

Sada obsahuje:
– komunikační jednotku DRUID D-06
– 6x sluchátka s mikrofonem
– propojovací kabel 3,5 mm JACK (pro propojení dvou zařízení DRUID D-06)
– napájecí síťový zdroj 230V‘
– kufřík zamykací

DRUID D-06 diskrétní kufřík
DRUID D-06 dodáváme v diskrétním kufříku a obsahuje 6 sluchátek s  mikrofony.

Objednávky rušičky DRUID D-06 na telefonu: +420 776 222 666

Pavel Maletínský
jednatel GOLDSILVER s.r.o.