Odhalování odposlechu, skrytých kamer, mikrofonů a minikamer na schůzkách.

Odposlech najdeme GOLDSILVER
Odposlech najdeme GOLDSILVER

Odhalování odposlechu, skrytých kamer, mikrofonů a minikamer na probíhajících schůzkách a jednáních.

K čemu je taková služba dobrá?
Představte si situaci, že máte prověřené kanceláře a jednací místnosti Obranně technickou prohlídkou proti odposlechu a přesto Vám pravidelně dochází k úniku informací z pracovních porad, kdy například řešíte tvorbu ceny pro nadcházející období a konkurence by se tyto informace v žádném případě neměla dozvědět.
A nebo právě pracujete na novém projektu, který má být spuštěn za půl roku, ale „někdo od konkurence“ se stejným fantastickým produktem přijde na trh těssně před Vámi. A nebo jen řešíte citlivé personální záležitosti a někdo neoprávněný Vaše myšlenky a kroky zná. Nabízí se možnost, že někdo schůzky nahrává vneseným odposlechem a informace vynáší ven.

Odposlech najdeme GOLDSILVER

Společnost GOLDSILVER s.r.o. provádí službu:
„Odhalování odposlechu, skrytých kamer, mikrofonů a minikamer na probíhajících schůzkách a jednáních.“

Tato služba je provedena v době, kdy již běží jednání a někdo z jednajících partnerů má obavu, že dochází k monitorování tohoto jednání vneseným odposlechem, skrytou kamerou, skrytým monitorovacím zařízením, kdy jsou tato zařízení instalována někde na jednající osobě, v jejím zavazadle, kufříku, oděvu.

Schůzka je z bezpečnostních důvodů přerušena a dojde k provedení kontroly jednajících osob, jejich oděvů a zavazadel na případně vnesenou monitorovací techniku. Kontrola je provedena citlivým detektorem na elektroniku a kovy. Elektronika může být v tu dobu i neaktivní, vypnuta, i bez baterií a stejně je citlivým detektorem nalezena.

Zároveň dojde k prověření místa, kde jednající osoby právě jsou, tedy kontrola stolů a židlí, křesel, zda není někde přilepeno malé odposlechové a monitorovací zařízení, které by si později opět někdo se záznamem jednání vyzvedl.

Odposlech najdeme detektorem elektroniky

Takto provedená kontrola má vysokou účinnost a působí i velmi preventivně ve vztahu k budoucím jednáním, kdy si potencionální „partneři“ nedovolí přinést na schůzku své mikrodiktafony a nebudou si pořizovat skrytě záznam na své telefony a monitorovací techniku, kterou mají různě po kapsách a ve svých zavazadlech.

Služba je provedena za využití moderních špičkových detektorů, které neomylně odhalí i ta nejmenší skrytá zařízení. Odhalujeme i vypnutá a pasivní zařízení, která právě nic nevysílají, případně vše pouze nahrávají do své paměti.

Skrytá kamera

Miniaturní kamera s dírkovým objektivem, mikrofonem a anténou může vysílat skrytě obraz i zvuk z jednání.

Společnost GOLDSILVER s.r.o. provádí tyto NON-STOP služby:

– vyhledávání odposlechu
– vyhledávání skrytých kamer
– vyhledávání monitorovacích a lokalizačních zařízení
– odhalování odposlechu počítače a monitoringu počítačových sítí
– odhalování skrytě umístěné techniky na osobách, před zahájením jednání
– odhalování vzdáleného monitoringu objektu optickými a technickými systémy
odhalování odposlechu, skrytých kamer, mikrofonů a minikamer na probíhajících schůzkách.

Vyhledání odposlechu na osobě
Vyhledání odposlechu na osobě detektorem elektroniky a kovů.

Skryté monitorování soukromí, prostorové odposlechy, odposlouchávání a kompletní monitoring počítačů, mobilních telefonů, sledování provozu kanceláří, monitorování vozidel, odposlouchávání bytů, včetně skrytě umístěných minikamer,  to vše je bohužel v současné době reálnou hrozbou, mnohem větší, než si vůbec uvědomujete.

Vyhledání odposlechu pod deskou stolu
Vyhledání odposlechu pod deskou stolu citlivým detektorem elektroniky a kovů.

I jakákoliv soukromá osoba si dnes může objednat jedním kliknutím na internetu skrytou odposlechovou techniku, minikamery, monitoring počítače, odposlechový program do telefonu. Může pak  tajně číst veškeré e-maily i SMS, poslouchat hovory, vidět do soukromí, probírat se důvěrnými informacemi a takto získanými dokumenty.

Vyhledání skryté elektroniky
Vyhledání skryté elektroniky a odposlechu detektorem elektroniky a kovů.

V případě, že máte jakékoliv podezření, že by mohlo být vaše soukromí ohroženo a nebo monitorováno odposlechovými a monitorovacími technickými prostředky, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme připraveni provést Obranně technickou prohlídku (OTP) proti odposlechu, skrytým kamerám monitorovacím zařízením i špionážním programům.

Odhalování odposlechu a skrytých kamer.
Odhalování odposlechu a skrytých kamer. Kontrola radiofrekvenčního spektra při OTP – obranně technické prohlídce prostor.

Váháte-li, zda je pro Vás OTP – obranně technická prohlídka vhodná, domluvte si nezávaznou konzultaci.

Pavel Maletínský
Jednatel GOLDSILVER, s.r.o.
Tel: +420 776 222 666