Vyhledávání odposlechu na osobách – osobní kontroly proti skrytým mikrofonům a minikamerám – bezpečné jednání.

Vyhledávání odposlechu na osobách
Vyhledávání odposlechu na osobách
Vyhledávání odposlechu na osobách
Vyhledávání odposlechu na osobách

Vyhledávání odposlechu na osobách – osobní kontroly proti skrytým mikrofonům a minikamerám – pro bezpečné jednání.

Vyhledání odposlechu na osobě
Vyhledání odposlechu na osobě za použití citlivého detektoru elektronických součástek a kovů.

Služba je provedena za využití moderních špičkových detektorů, které neomylně odhalí i ta nejmenší skrytá zařízení.

Odhalujeme i vypnutá a pasivní zařízení, která právě nic nevysílají, případně vše pouze nahrávají do své paměti.

Skryté odposlechy na osobách, externí mikrofony ukryté v oděvu a napojené na nahrávač – záznamník, spuštěné mobily v kapse, tajně umístěné mikrodiktafony, miniaturní kamery zakamuflované do knoflíků, hodinek, opasků, spon do kravat, tužek, oděvů,  vše spuštěné pro tajné pořizování odposlechu,  záznamu probíhajícího jednání, nebo přímo ON-LINE odvysílání jednání jinam.

Minikamera v knoflíku pro živé přenosy - streamování.
Minikamera v knoflíku pro živé přenosy – streamování.

Tyto příběhy jsou dnes už běžnou a každodenní  realitou. I takto může být monitorováno Vaše probíhající jednání, může být velmi snadno nahraná schůzka, vlastně nahraný kousek Vašeho života, který se pak může s ohledem na pořízený záznam výrazně změnit.

Motivy jsou různé, dopady fatální.

Skrytý odposlech v saku
Skrytý odposlech v saku

Známe je, jako tajná zařízení, někdy opravdu miniaturních rozměrů, která dokáží spolehlivě nahrát rozhovor, nebo V.I.P. jednání, pořídit skrytě fotografie, případně celý kvalitní videozáznam z jednání. Tito malí slídilové – elektroničtí špioni mohou být opravdu všude. V oblečení, v doplňcích, hodinkách, knoflících, kravatách, v lemu límce, v botě, v aktovce, kufříku, kabelce, šperku. Mohou být přímo nalepeny na holém těle, ukryty ve spodním prádle, tak, aby případná fyzická prohlídka bez použití citlivých přístrojů, přeci jen dopadla pro nositele skryté nahrávací techniky dobře.

Slečna s ukrytým mikronahrávačem ve spodním prádleI na takto oblečené osobě lze ukrýt odposlech.

Paradox? To snad není možné, aby na sobě měla tato slečna odposlech. Bohužel, je to možné! Speciální technika dokáže být malá a kvalitně nahraje desítky hodin hovoru. A co teprve možnosti pro ukrytí odposlechu, které nabízí běžný oděv?

Takto nahrané rozhovory mohou po jejich nežádoucím zveřejnění změnit běh událostí a možná také celé životy aktérů odposlechnutého jednání, kdy je v sázce doslova vše, kariéra, finance, vztahy, osobní svoboda, dlouhodobě budovaný obchod.

Jedná se zejména o monitorování konkurenčních i obchodních partnerů, ale i o monitorování jakéhokoliv důležitého uzavřeného jednání.

Mikrodiktafon nahraje skrytě desítky hodin hovoru

Společnost GOLDSILVER s.r.o. disponuje technikou pro vyhledání odposlechu, odhalení skrytých mikrofonů a nahrávačů, které se stále častěji používají pro tajné nahrávání uzavřeného jednání a důvěrných schůzek, kdy je třeba, aby nebyly pořízeny audio, nebo video záznamy jednajících stran skrytou techniku, nebo aby tyto rozhovory nebyly dokonce ON-LINE odvysílány skrytými odposlechovými radiomikrofony, tzv. štěnicemi, nebo GSM, 3G, 4G, 5G, LTE, UMTS, BLUETOOTH, WiFi  přenosy po spuštěných telefonech, nebo odvysílány speciálními malými GSM štěnicemi, které lze aktivovat voláním z jiného mobilního telefonu.

Odposlech s okamžitým GSM přenosem také není velký
Odposlech s okamžitým GSM přenosem také není velký

Pro své klienty provádíme poradenskou činnost v této oblasti, se zaměřením, jak se chovat, aby jednající subjekt nebyl při jednání nahrán.

Odposlechové hodinky mají i skrytou minikameru
Odposlechové hodinky mají i skrytou minikameru

Pro úplnou jistotu, že jednající protistrana nemá někde v aktovce, nebo v oděvu skrytý odposlech, externí mikrofon napojený na nahrávač, nebo mikrodiktafon, je třeba provést důkladnou osobní kontrolu citlivými detektory a scannerem vysokofrekvenčního pole, kdy se prověří každý jednotlivec účastnící se uzavřeného jednání. Zároveň je nutno dodržovat další daná omezení, která vyloučí nahrání rozhovoru na záznamovou techniku, která může být skryta v mobilním telefonu, notebooku, opasku, hodinkách, kravatě, brýlích, oděvních, či osobních doplňcích.

Odposlech - záznam rozhovoru.
Odposlech – záznam rozhovoru.

Mimo prohlídky osob před jednáním zajišťujeme i službu:

AntiODPOSLECH – služba pro riziková jednání.

Cena služeb – kontrol, mohou být různé, vždy záleží na místě, kde se jednání uskuteční, čase a počtu jednajících osob, tedy ceny jsou kalkulovány na dotaz.

Společnost GOLDSILVER s.r.o. rovněž provádí službu odhalování odposlechu, odhalování skrytých minikamer a odhalování veškerého monitorovacího zařízeni, tedy tzv. Obranně technické prohlídky. Tato služba je prováděna NON-STOP 24 hodin denně.

Dále provádíme Prověrky počítačů a PC sítí proti odposlechu, monitoringu provozu počítače a zcizovaní dat.

Váháte-li, zda je pro Vás některá tato služba potřebná, tedy OTP – obranně technická prohlídka proti odposlechům, kontrola PC, nebo osobní kontrola proti skrytým mikrofonům a tajně umístěným minikamerám vhodná, domluvte si nezávaznou a anonymní konzultaci.

Pavel Maletínský, jednatel GOLDSILVER, s.r.o.
V případě zájmu volejte +420 776 222 666.

Pracujeme diskrétně pro advokátní kanceláře, právníky, právnické i fyzické osoby.
Nechceme vědět kdo jste a proč to potřebujete.

Schůzku v naší kanceláři, nebo na Vámi zvoleném místě,  je nutno domluvit telefonicky předem, abychom se Vám mohli plně a nerušeně věnovat.